PAYGO Finansal Teknoloji Hizmetleri A.Ş. - Hakkımızda

Hakkımızda

Akıllı teknoloji ve tasarımlarıyla PAYGO ödeme sistemleri dünyasında.

PAYGO Finansal Teknoloji Hizmetleri A.Ş., Yeni Nesil Ödeme Kaydedici Cihazlar (YNÖKC) Tebliğleri ve VUK 507 No’lu Güvenli Mobil Ödeme ve Elektronik Belge Yönetim Sistemi (GMÖEBYS) Tebliği kapsamında çözümler ve hizmetler sunmak üzere kurulmuş bir ödeme sistemleri şirketidir.

Şirketimiz bu hedeflerine ulaşmak için konusunda dünyanın en büyük ödeme terminali üreticilerinden biriyle ürün geliştirme ve üretim tarafında iş birliği yapmakta, yazılım tarafında ise Türk mühendislerinin engin bilgi ve tecrübelerinden faydalanmaktadır. Yurtiçindeki hedeflerimizi gerçekleştirmeye başladıktan sonra, ülkemizdeki ödeme sistemlerine ve mevzuatlara benzer yöntemleri benimseyen ülkelerde faaliyet göstereceğiz. Şirketimiz, bu bilinçle üst yönetim ekibini konusunda çok geniş tecrübelere sahip kişilerden oluşturmuş ve süratle icraatlarına başlamıştır.

Tüm Türkiye pazarına, yaygın bir dağıtım ağı üzerinden sunacağımız ürün ve hizmetlerle, rekabetçi ve sürekli yenilikleri takip eden bir firmayız. Ödeme sistemlerinin içinden geçtiği dijitalleşme çağında, mevzuatı belirleyen kurumlarla yakın işbirliği içerisinde en güvenilir, sade, ekonomik donanım ve yazılım çözümlerini müşterilerimize sunuyoruz. .